Jak vybrat předlohu na OBRAZ PODLE VLASTNÍ FOTOGRAFIE?

Namalujte si obraz podle vlastní fotografie nebo podle vlastního návrhu! Maluješ.cz nabízí malování podle čísel - OBRAZ PODLE VLASTNÍ FOTOGRAFIE!

Obraz podle čísel na základě vlastního návrhu si můžete sami vymalovat a následně vystavit, darovat vymalovaný jako originální dárek svým nejbližším nebo také darovat nevymalovaný ke zhotovení a věnovat tak někomu krásný zážitek a možná začátek nového koníčku.

Do návrhu můžete vložit jakoukoliv fotografii, ať už se rozhodnete pro rodinnou fotografii, fotografii rodinného mazlíčka nebo třeba jen nějaký váš oblíbený obrázek, který vás motivuje a líbí se vám a chcete ho mít stále na očích ve velkém provedení a ještě navíc zhotovený pomocí vlastnoručních tahů štětce.

 

Pojďme si projít krok za krokem, jak tento typ obrazu na Malujes.cz objednat.

1) Důležitý je výběr vhodné fotografie pro ty nejlepší výsledky

Poradíme Vám jaké fotografie vybrat, aby byl výsledný obraz co nejlepší a výsledek co nejkvalitnější:

  • Fotografie by měla  mít rozlišení ideálně více než 1 MB
  • Fotografie by neměla být rozmazaná
  • Pokud budou obličeje ve stínu - celé a nebo částečně, nevyjdou nejlépe a budou se hůře malovat
  • Počítejte s tím, že máme 248 odstínů barev - příroda má odstínů mnohem více, nejsme schopni všechny odstíny z fotografie nahradit a převézt do malování podle čísel.
  • Cena výroby obrázku zahrnuje úpravu jedné fotografie, pokud s naším návrhem nebudete spokojeni, napište grafikovi a on Vám zdarma připraví až dva další návrhy. Pokud ani takto nebudete s výsledkem spokojeni, můžete zaslat jinou fotografii, ale za její zpracování si účtujeme poplatek 150 Kč.

 

2) Jak vytvořit objednávku - průběh objednání obrazu podle vlastní fotografie

Objednávku můžete vytvořit přímo v objednávce na následujícím odkazu: objednávka - obraz podle čísel.

Přidat podnadpis

  • případný komentář k fotografii napište do poznámky v objednávce
  • grafik Vaší fotografii zpracuje a pošle na schválení (pokud budete chtít návrh přepracovat tak se na změnách domluvíte s grafikem)

 

 3) Příklady vhodných a nevhodných fotografií:

Pro snadnější rozhodování, zda se Vaše vybraná fotografie hodí či nehodí ke zhotovení pro malování podle čísel, jsme pro vás připravili ukázky vhodných a nevhodných fotografií.

1_2 

2_1

Skupinové fotografie nelze zpracovat pokud je na fotografii více jak 4 (1)