Kreativní vánoční tipy

Předvánoční období je již v plném proudu a my vám dnes přinášíme kreativní tipy na Vánoce! Originální dárky a balení, dárky na poslední chvíli nebo krásná vlastnoručně vyrobená výzdoba – o to vše se s Vámi v dnešním článku podělíme! Věříme, že si tipy užijete a třeba Vám vnukneme myšlenku k vyzkoušení nějakého z nich!

pexels-olya-kobruseva-5723981

 

Dárek na poslední chvíli

Sháníte dárek na poslední chvíli nebo se nemůžete rozhodnout pro vhodný motiv dárku -malování podle čísel Maluješ.cz? Ideální volbou jsou naše dárkové poukazy. Maluješ.cz nabízí poukazy v hodnotě:

  • 500 Kč
  • 1000 Kč
  • 1500 Kč
  • 2 000 Kč

Tyto dárkové poukazy si sami můžete jednoduše vytisknout a mít tak dárek do několika sekund, nebo je zašleme pro vás poštou. Délka platnosti poukazu je 3 měsíce, ale při zažádání lze tuto dobu prodloužit.

 

Vlastnoručně vytvořené jedlé dárky

Nestíháte již sehnat dárek? Nebo chcete něco osobního a netradičního? Co tahle nějaký dárek vyrobit? Vaječný koňak, slaný karamel s oříšky nebo domácí pečené skořicové sušenky! Namíchat do průhledné sklenice také můžete směs na přípravu konkrétního receptu na pečení (mouka, cukr, kypřící prášek, …), obdarovaný si pak jen přidá zbylé netrvanlivé suroviny (jako je máslo, mléko, vajíčka) a upeče třeba výborný koláč, nezapomeňte recept popsat.

 

Originální balení

Zabalte letos dárky pod stromeček originálním způsobem! Zkuste své dárky ozdobit přírodními větvičkami, skořicí, šiškou, sušeným pomerančem, perníčky nebo jehličím! Zdobit obyčejný balící papír bez potisku můžete také zlatou nebo stříbrnou fixou – na balící papír můžete nakreslit hvězdičky, vánoční strom, ozdobu, nebo cokoliv, co vás napadne, možná máte již díky malování podle čísel od Maluješ.cz skvělou praxi! Úžasně také bude vypadat jméno napsané zlatým nebo stříbrným perem, které je i praktické – nemusíte pak složitě připevňovat jmenovky! A jakým jiným způsobem lze jmenovky nahradit? Co takhle (polariodové) fotky s oblíbenou vzpomínkou s dotyčnou osobou? Samotné rozbalování je úžasný proces, který se počítá, nejen obsah balíčku!

 

Unikátní výzdoba

Schází vám ještě nějaká vánoční výzdoba? Nechce se vám již nic kupovat? Vytvořte si vlastní! Papírové ozdoby na strom nebo papírové mini stromečky na dřevěném podstavci na stůl jako dekorace. Kreativitě se meze nekladou, pokud vám dochází inspirace, nebo nevíte jak na vlastnoruční tvoření, na internetu najdete spoustu návodů a inspirace!pexels-pascal-claivaz-732917