Novinky Maluješ.cz!

Nechte se inspirovat novými motivy obrazů na Maluješ.cz! V dnešním článku jsme pro vás připravili hned několik tipů na nové motivy malování podle čísel. Přinášíme hned několik kategorií novinek, které si určitě také zamilujete!

 Na kafíčko s Holly

Přinášíme Vám exkluzivní novinky od naší oblíbené americké autorky Holly Simental, která spojuje zvířecí motivy s lidskými činnostmi. V sekci novinek naleznete motivy lišky držící kávu s různým pozadím: hnědé, zelené, červené a modré. Další novinkou je motiv vlka s kafíčkem, kterého si můžete namalovat na červeném, hnědém, zeleném, modrém nebo bílém pozadí. Nebo můžete pro svoji tvorbu zvolit nový motiv kočičí šelmy – tygra s kávou na bílém pozadí! kafe_Kreslicí plátno 1

 

Namalujte si měsíc!

Není nic tajemnějšího a dechberoucího než je obrovský úplněk na noční obloze. Naše nové motivy vám přinášejí měsíc v krásných teplých barvách. Zkuste si je namalovat! Rudý úplněk je do oranžovo-rudých odstínů, třpytí se nad hladinou jezera, kde pluje v dálce loď. Nebo druhý motiv Úplněk těsně nad vodou přináší tlumenější barvy světle růžové a zajímavě barevnou noční oblohu. Náš třetí motiv Zlatý úplněk nad mořem přináší letní atmosféru, vdechněte si pocit dovolené u moře a namalujete si červeně zbarvenou oblohu s molem a palmou.

mesic_Kreslicí plátno 1_1 

 

Po památkách a městech

Máte rádi české hrady, zámky, krajinu a města? Pak vás možná potěší naše následující novinky! Nový motiv malování podle čísel Karlštejn spojuje krásu tohoto českého hradu a okolní krajiny, jemné tlumené barvy dávají obrazu tu správnou pohádkovou atmosféru. Motiv s názvem Roudnice nad Labem také přináší krásné teplé barvy růžovo-žlutých odstínů, které si také určitě oblíbíte! A do třetice tu máme krásu staré Prahy s proslulými červenými střechami: motiv s názvem Praha - staré zámecké schody. Už víte který  z motivů zvolit?

hrad

 

Moderna

Pokud vaše srdce patří netradičním věcem a modernímu umění, věříme, že váš naše novinky z této sekce nadchnou. Žena s růžovou květinou a ptáčkem spojuje prvky modrého papouška, velké růžové květiny a ženy v bílém triku. Obraz působí velmi jemně a lehce. Krásný inverzní motiv je Spojená s lesem obrys ženy na světle modrém pozadí, obrys má v sobě až pohádkový červený les, kde prostupují paprsky skrze jednotlivé stromy, stejný motiv u nás naleznete také v modro-zelené variantě. Posledním motivem je Květinová žena IIII, kde je hlavním objektem žena zakrytá bílými květy s růžovým středem.

moderna-01