Tipy na Vánoční dárky Maluješ.cz

Vánoce se již rychle blíží a s tím i přichází leckdy záludná otázka, co letos darovat svým blízkým pod stromeček. Letošní Vánoce možná budou pro mnohé z nás odlišné, ať už celý předvánoční čas, nebo Štědrý den. Shánění dárků se nám tento rok malinko komplikuje, ale o to můžeme být s výběrem dárků originálnější. Velká spousta lidí teď tráví svůj čas doma, takže jsme v ideální době na to, vyzkoušet si nové věci nebo si najít nové koníčky. Malování je krásná odpočinková činnost, která rozvíjí kreativitu, redukuje stres a podporuje pocit štěstí při tvoření. Dnes jsme si pro vás připravili několik tipů, co můžete dát současným (nebo také budoucím) nadšencům do malování pod stromeček.

pexels-freestocksorg-749353 

Obraz malování podle čísel Maluješ.cz

Malování čísel je úžasná tvůrčí aktivita, kterou si spousta lidí zamiluje .Darujte svým blízkým letos pod stromeček obraz, který si podle vybraného námětu mohou snadno namalovat. Tento dárek se skvěle hodí pro každého tvůrčího člověka téměř všech věkových kategorií. Obrazy jsou rozkategorizovány podle náročnosti, s výběrem motivu a plátnem pak přijdou i speciální akrylové barvy, které jsou přesně na daný obraz namíchané.

Jak malování podle čísel od Maluješ.cz funguje? Obraz je rozkouskován do malých políček, které jsou označené číslem. Ke každému číslu přísluší jedna barva, kterou všechna políčka s tímto konkrétním číslem vymalujete. Výsledný obraz je originál. Celý proces tvorby přináší lepší malířské techniky a cit pro malování s barvou, cítění stínů a lepší celkový náhled do malování.

 

Obraz podle vlastní fotografie

Nejkrásnější dárky jsou ty osobní. Darujte obraz, který si může dotyčná osoba namalovat podle vlastní fotografie. Rodinná fotografie, fotografie mazlíčka,  přírody, architektonické stavby, nebo třeba nějaký jiný oblíbený obrázek. Přečtěte si náš článek, jak vybrat tu správnou fotografii pro obraz malování podle čísel od Maluješ.cz: Jak vybrat předlohu na OBRAZ PODLE VLASTNÍ FOTOGRAFIE?

  

Vlastnoručně namalovaný obraz nebo obraz podle vlastní fotografie

Pokud řešíte vánoční dárky s předstihem, můžete vlastnoručně namalovat své mistrovské dílo podle čísel a zhotovený obraz pak někomu věnovat. Obdarovaná osoba jistě ocení ten čas, píli a lásku,  kterou jste do tvorby vložili a na obraz se tak mohou každý den koukat.

 

XXL obrazy

Že nejlepší dárky jsou ty největší? Darujte XXL obrazy podle čísel na nádherné motivy! Originální dárek, který je velkých rozměrů.

  

Dárkové poukazy

Malování podle čísel - OBRAZ PODLE VLASTNÍ FOTOGRAFIE (DÁRKOVÝ POUKAZ). Nevíte jakou zvolit fotografii? Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si tak může vybrat fotku podle svého gusta!

  

Dekorační malířský stojan

Nevíte kam svůj obrázek vystavit? Na zeď? Na poličku? A co takhle zvolit originální způsob – dekorační malířský stojan. Tento stojan můžete věnovat také jako dárek pro všechny nadšence do malování. Nebo můžete koupit jako doplňkový dárek k obrazu podle čísel Malujes.cz. Stojan ne vyroben z bukového dřeva a je vhodný na obrazy velikosti: 40x50 na šířku, 40x40, 20x30, 20x20 a je vhodný na obrázky na šířku i na výšku.  

 

Svítící barva

Co takhle dárek, který obzvláštní všechny stávající obrazy? Pokud víte o někom, kdo rád maluje, svítící barva by je mohla potěšit. V noci dodá obrazu zcela jiný rozměr a člověk se tak může těšit na zajímavou podívanou! O co se jedná? Jde o akrylové medium, které má neutrální fosforový odstín. A to znamená, že obrázek, který opatříte touto "fosforovou barvou" Vám bude svítit ve tmě. Barva se hodí na všechny obrazy, maluje se na již zaschlý obrázek, Malujes.cz navíc nabízí celou kategorii SVÍTÍCÍ MOTIVY, které jsou na svítící barvu jako dělané!

 

Novou sadu štětců

Dobré štětce jsou základní výbavou každého malíře! Obdarujte své blízké novým malířským vybavením, vybírat můžete z několik variant:

 pexels-jonathan-borba-3303614