Vánoce se pomalu blíží

Letní prázdniny jsou již u konce a my v Malujes.cz již pomalu začínáme myslet na Vánoce. Není na to ještě brzo? Jak se to vezme: za nedlouho začne foukat ze strnišť, zatopíme v krbu a než se otočíme, bude tady Mikuláš a pak?  Vánoce začnou klepat na dveře!

My v Maluješ musíme na Vánoce myslet s předstihem, abychom Vám stihli dodat veškeré objednané zboží včas a ve 100% kvalitě.

Včas? Přesně tak! Minulý rok jsme ne vše opravdu včas zvládli, a protože nechceme, aby se opakovala chyba z loňska, tak se intenzivně připravujeme už od léta na vánoční nápor. Letos jsme připraveni! Proto pro vás:

  • Tiskneme nejoblíbenější obrazy dopředu
  • Máme nové brigádníky
  • Zásobujeme se barvami, kalíšky, plátnem, rámy a jinou malířskou výbavou

Co můžete udělat pro to, aby jste měli letošní Vánoce v klidu a bez stresu? Abyste měli své dárky schované pod postelí včas?

Je to strašně jednoduché – nenechávejte nákup na poslední chvíli! Objednávejte klidně již během září a října, kdy budou probíhat různé slevy a AKCE.  

 

Kopie návrhu karusel vánoce maluješ ¨

Zajistíte si tak klid na duši, kdy se nebudete tak muset stresovat, jestli dárek stihne přijít do Vánoc!

Pozor na včasné objednání hlavně u obrazů podle vlastní fotografie! Grafický tým sice velmi intenzivně pracuje, ale nápor bývá před Vánoci opravdu velký a zhotovení předlohy podle fotografie je časově náročnější, proto pošlete své fotky co nejdříve to půjde.

Snažíme se Vám vždy vyjít vstříc a pomoci s jakoukoliv komplikací, na druhou stranu, pokud necháte vše na poslední chvíli, může se stát, že nebudeme schopni Vaše specifická přání splnit a neradi bychom, aby vám nějaký dárek Maluješ.cz nestihl přijít do Vánoc. Jsme velmi rádi, že Vás máme!