VIDEO NÁVODY - malování krok za krokem

V Maluješ.cz nabízíme velké množství krásných motivů přírody, zvířat, měst, abstrakcí a mnoho dalšího, naleznete u nás obrazy jemnějších barev, černobílé obrazy a také obrazy, které jsou zářivě barevné. Pevně věříme, že si vybere každý ten svůj oblíbený motiv a barvy. Namalovat si také dokonce můžete obraz podle vlastní fotografie – vše vám na základě vámi zaslaných podkladů připravíme! Nechte se inspirovat!

Malování podle čísel se nemusíte bát, zvládne ho i úplný začátečník! Jak funguje takový proces malování podle čísel? Pro usnadnění v dnešním článku přikládáme video návody, jak na to. 

Malování obrazu podle čísel

Nahlédněte do procesu tvorby malování podle čísel od Maluješ.cz – ve videu najdete ukázku toho, jak vzniká umělecké dílo, které ovšem zvládne i méně zkušený malíř. Nemusíte se proto obávat náročnosti - Maluješ.cz navíc nabízí motivy, které jsou kategorizovány podle stupně náročnosti - malá, střední a vyšší náročnost.

Malování podle čísel je opravdu jednoduché a svede ho úplně každý. Přesto však nejde o omalovánky pro děti, ani pro dospělé, jedná se spíš o proces tvorby a učení práce se štětci a akrylovými barvami. Malování podle čísel vám pomůže pomoci osvojit si správnou techniku, naučí vás pracovat se stíny, naučí vám jak správně ztvárnit hloubku obrazu. Je to více méně takový kurz malování, kdy každé výsledné dílo je originálem nehledě na stejnou předlohu – vaše tahy, technika, pečlivost, smysl pro detail to vše hraje roli.

Malování podle vlastní fotografie

Co takhle potěšit své blízké velmi osobním dárkem? Nebo si jen tak namalovat oblíbenou fotografii a vyzdobit si s ní stěnu v pokoji? A co takhle trochu kreativně experimentovat a vyfotit si netradiční fotografii, kterou následně namalujete? Podívejte se na naše video – maluješ i fotíš = tedy tvoříš! Dozvíte se, jak vzniká takový obraz z fotografie.

 

Sepsali jsme také pro vás podrobný návod, který vám pomůže při výběru správné fotografie i procesu objednání, celý článek naleznete zde: Jak vybrat předlohu na obraz podle vlastní fotografie

 Podívejte se také na náš článek Malování podle čísel základní principy, který vám pomůže s otázkami jako je:

  • Co všechno k malování podle čísel potřebuji?
  • Jak pracovat s barvami?
  • Jakou plochu vymalovat jako první?
  • Je nutné je nechat zaschnout?
  • Kterou barvu zvolit jako první?

Malování podle čísel není jen o kreativitě a učení se novému koníčku, je to také úžasný relax, díky kterému zapomenete na své starosti, vyčistíte si svůj mozek od přebytečných myšlenek a naučíte se být více v přítomném okamžiku. Malování podle čísel také působí blahodárně na snížení množství stresu!  Vyzkoušejte sami :)