VYSCHLY VÁM BARVY?

Dobrý den, 

už se Vám stalo, že jste chtěli po několika týdnech a nebo měsících domalovat obrázek a zjistili, že Vám vyschla barva?

Maluješ.cz používá akrylové barvy, a ty mají snad jen jednu nevýhodu - nevydrží věčně :). Krasně se s nimi maluje, úžasně kryjí i světlé odstíny a můžete je vrstvit podle libosti. Jen je potřeba, aby byly vždy dobře zavřené. Ve chvíli, kdy přestanete malovat, tak je nezapomeňte dobře uzavřít, aby se k nim dostalo co nejméně vzduchu.

Přesto se může stát, že Vám vyschnou. Všechny naše odstíny jsou od jednoho výrobce a přesto jsou některé více tekuté a jiné tužší..

Ve chvíli, kdy od nás obraz přebíráte, jsou barvy "čerstvé" - to znamená, že jsou vyrobené před pár dny, max. 3 týdny. Ideální je, aby jste obraz malovali ihned, jak ho obdržíte. Ne vždy to je ale možné, a nebo nemáte tolik času jako sousedka a malujete několik měsíců.

Pokud už Vám barvy vyschly, tak Vám prostě pošleme nové. 

Pokud je Vaše objednávka mladší 6 měsíců, tak Vám je pošleme kompletně zdarma, a to včetně poštovného - doručíme na Zásilkovnu, kterou si určíte.

Pokud je Vaše objednávka starší 6 měsíců, tak za barvy nebudete také nic platit, jen si zaplatíte poštovné - ideálně právě tu Zásilkovnu za 49 Kč.

Přidávám odkaz na paletu barev: https://www.malujes.cz/malovani-podle-cisel/malovani-podle-cisel-akrylove-barvy-vyber-243-odstinu/

Při objednávce barev postupujte takto:

  • vytvořte si objednávku,
  • do poznámky v objednávce napište kombinaci barviček z barevné palety např. A1,
  • napište také číslo Vaší historické objednávky, abychom mohli zkontrolovat, zda máte nárok na barvičky zdarma,
  • objednávku odešlete - do emailu info@malujes.cz pošlete informaci, že jste si založili tuto objednávku. Je to pouze pro kontrolu, abychom ji opravdu vyřídili a nezapadla nám ve chvíli, kdy není zaplacena.

Jak postupovat pokud chci barvy, ale obrázek nemám od Maluješ.cz - malování podle čísel? Prostě si vyberete odstíny stejným způsobem, ale zaplatíte si jak barvičky, tak poštovné.

A že je z čeho vybírat, máme v nabídce 243 odstínů :).

Vaše Pavla

 

 6_1