VYSCHLY VÁM BARVY NA MALOVÁNÍ PODLE ČÍSEL?

Už se Vám stalo, že jste chtěli po několika týdnech a nebo měsících domalovat obrázek a zjistili, že Vám vyschla barva? Nevadí! Maluješ.cz vám pošle nové barvy a vy tak můžete na svém obraze bezstarostně pokračovat. V dnešním článku se dozvíte, jak vytvořit objednávku nových barev a jak poslání nových barev funguje!

Ve chvíli, kdy od nás obraz přebíráte, jsou barvy "čerstvé" - to znamená, že jsou vyrobené před pár dny, max. 3 týdny. Ideální je, aby jste obraz malovali ihned, jak ho obdržíte. Chápeme ovšem, že ne vždy je možné obraz namalovat hned, každý má jiné tempo malování a někdy se stane, že malování odložíme na delší časový úsek a zapomeneme barvy pořádně uzavřít.

Maluješ.cz používá akrylové barvy, a ty mají snad jen jednu nevýhodu - nevydrží věčně. Krásně se s nimi maluje, úžasně kryjí i světlé odstíny a můžete je vrstvit podle libosti. Jen je potřeba, aby byly vždy dobře zavřené, proto si vždy dejte na správné uzavření pozor. Přesto se může stát, že Vám vyschnou. Všechny naše odstíny jsou od jednoho výrobce a může se stát, že jsou některé více tekuté a jiné tužší.

 

Potřebujete nové akrylové barvy - jak to funguje:

  • Pokud je Vaše objednávka mladší 6 měsíců, tak Vám barvy pošleme kompletně zdarma, a to včetně poštovného - doručíme na Zásilkovnu, kterou si určíte.
  • Pokud je Vaše objednávka starší 6 měsíců, tak za barvy nebudete také nic platit, jen si zaplatíte poštovné - ideálně právě tu Zásilkovnu za 49 Kč.
  • Pokud chcete barvy, ale nemáte obrázek od Maluješ.cz - malování podle čísel? Vyberete si odstíny (paletu barev naleznete tady) - a že je z čeho vybírat, máme v nabídce až 243 odstínů! V tomto případě zaplatíte jak barvičky, tak poštovné.

 

Postup žádosti o zaslání nových barev:  

  • vytvořte si objednávku barev
  • do poznámky v objednávce napište kombinaci barviček z barevné palety např. A1, odkaz na paletu barev je následující: https://www.malujes.cz/malovani-podle-cisel/malovani-podle-cisel-akrylove-barvy-vyber-243-odstinu/
  • napište také číslo Vaší historické objednávky, abychom mohli zkontrolovat, zda máte nárok na barvičky zdarma,
  • objednávku odešlete - do emailu info@malujes.cz pošlete informaci, že jste si založili tuto objednávku. Je to pouze pro kontrolu, abychom ji opravdu vyřídili a nezapadla nám ve chvíli, kdy není zaplacena. 

 6_1