JAK NA TO

Dobrý den,

jsme velmi rádi, že se Vám dostává do rukou "Malování podle čísel". Pokud jste nikdy nemalovali touto technikou, tak si přečtěte těchto pár slov.

Nikdy se přiloženou předlohou neřiďte na 100%. Dílo které vytvoříte, bude originální. Nemalujete kopii předlohy, ale vlastí obraz. Výsledný efekt záleží jen na Vaší zručnosti, pečlivosti a trpělivosti. 

 

jak na to barvy


Každá barva má své označení, stejně jako políčka na plátně. Barvičkou Y2 malujete políčka Y2 atd.

Barvičky vždy pečlivě zavírejte, aby Vám nevyschly. 

předloha jak na to

K malování si připravte předlohu, nádobu s vodou na čištění štětců a papírové ubrousky.

Barvy není potřeba ředit. (Ředěním ztrácejí svojí krycí schopnost). Po vymalování vždy štětec pečlivě vyperte ve vodě a usušte.

barvy budha jak na to

Barvičky na vytištěné papírové předloze vypadají jinak, než skutečné živé barvy. Barvy se kterými budete malovat jsou výraznější a jsou matné.

Barviček máte dostatek na vymalování celého obrázku.

 

Náš tip: OVERPAINTING neboli prolínání barev je vyšší stupeň malování podle čísel. Nebojte se přetahovat linky při malování a propojovat barvy. Váš obraz se v tu chvíli stane opravdovým mistrovským dílem.

Doporučuji Vám podívat se na Youtube na PAINTYKAT - je to dáma, která zde má několik videí, kde milovníkům malování podle čísel radí, jak malbu posunout o několik stupňů výš.

Je to až neuvěřitelně jednoduché a inspirující...

Přejeme Vám mnoho zábavy a radostných chvil při malování. Pokud se s námi podělíte o své finální dílo, budeme velmi rádi. 

Děkujeme Tým Maluješ.cz