My Dog Sighs

Představujeme Vám obraz od ART by MY DOG SIGHS...

My Dog Sighs je moderním urban artistou již 15 let.

Jeho styl se vyznačuje kombinací melancholického a často naivního portrétu s použitím nalezených materiálů včetně opuštěných plechovek od potravin. Je známý tím, že maluje oči s obrazem uvnitř zornice, který odráží vyprávění o lidském stavu.

My Dog Sighs je uznáván jako jeden z předních světových street artistů. Mezi jeho zakázky patří například Wynwood Walls v Miami; Amsterdam Street Art Museum; Digital Vision, Šen-čen, Čína; Coventry Transport Museum; Discerning Eye, Londýn; má rozsáhlé dílo v soukromých sbírkách včetně hollywoodského herce Matta Damona.

Maloval na všech předních světových festivalech pouličního umění a většinu z nich i moderoval. Je součástí učebního programu v některých mexických školách a je předmětem zkoušek pro švédskou zkušební komisi. Byl hostem pořadu Saturday Live na BBC Radio 4, BBC's One Show a Culture Show; publikoval v The Times, The Guardian; měl články v Huffpost a Widewalls, a pravidelně se objevuje v článcích o nejlepších nástěnných malbách ve světových street artových médiích.

 

BEZE SLOV (NO WORDS) takto nazval své dílo umělec Paul Stone, když domaloval tento velmi emotivní obraz.