My Dog Sighs

Nejprodávanější

1 položek celkem

Představujeme Vám obraz od ART by MY DOG SIGHS...

My Dog Sighs je moderním urban artistou již 15 let.

Jeho styl se vyznačuje kombinací melancholického a často naivního portrétu s použitím nalezených materiálů včetně opuštěných plechovek od potravin. Je známý tím, že maluje oči s obrazem uvnitř zornice, který odráží vyprávění o lidském stavu.

My Dog Sighs je uznáván jako jeden z předních světových street artistů. Mezi jeho zakázky patří například Wynwood Walls v Miami; Amsterdam Street Art Museum; Digital Vision, Šen-čen, Čína; Coventry Transport Museum; Discerning Eye, Londýn; má rozsáhlé dílo v soukromých sbírkách včetně hollywoodského herce Matta Damona.

Maloval na všech předních světových festivalech pouličního umění a většinu z nich i moderoval. Je součástí učebního programu v některých mexických školách a je předmětem zkoušek pro švédskou zkušební komisi. Byl hostem pořadu Saturday Live na BBC Radio 4, BBC's One Show a Culture Show; publikoval v The Times, The Guardian; měl články v Huffpost a Widewalls, a pravidelně se objevuje v článcích o nejlepších nástěnných malbách ve světových street artových médiích.

 

BEZE SLOV (NO WORDS) takto nazval své dílo umělec Paul Stone, když domaloval tento velmi emotivní obraz. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení