Poděkování od klientů

Děkujeme naším zákazníkům za jejich věrnost a podporu, jsme rádi, že rozdáváme radost v této uspěchané době.

Zde se dělíme o Vaše poděkování:

15.5.2018 - Posielam obrazok. Mohla som sa mu venovať len večer kedže mám 10m drobčeka. Takže nám to trvalo 10 dní :). Ďakujem veľmi pekne že som si cez Vás mohla oddýchnuť a zrelaxovať.  Samozrejme další začínám zajtra. A čoskoro bude ďalšia objednavka. Ďakujem   Ste  super   Natalie V.

28.5.2018 - Dobrý den, vážená paní Donátová, velice Vám děkuji za vaší podrobnou předchozí zprávu. Obě zásilky mi byly doručeny na místu určení přesně tak, jak jste mi napsala.. zásilky došly v pořádku a nic v nich nechybí. Mnohokrát Vám děkuji za čestné jednání, které ke v dnešní době opravdu vzácné. Přeji Vám mnoho pohodových dní a spokojených zákazníků Martina S.

1.6.2018 - Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla objednávku a musím Vám napsat, že jsem naprosto nadšená. Nečekala jsem za ty peníze takovou skvělou kvalitu. Tímto Vám chci poděkovat a oznámit, že jste získali další věrnou zákaznici. Skvělí nápad i jako dárek pro známé. Hned jak domaluji první obraz, sedám k internetu a objednávám další. S pozdravem Lucie R.

Velmi děkujeme

Váš tým Malujes.cz