Oblíbené obrazy
Diamantové malování
Tečkování
Maluješ EXCLUSIVE
Sety
Příslušenství

Vítejte na Maluješ - malování podle čísel.

 

Co je to malování podle čísel?

Ne každý je obdařený talentem pro malování obrazů, kterými si pak zdobí svou domácnost a chlubí se blízkým, jaký skvost zase vytvořil pouze pár tahy štětce. 

Proto, bychom Vám rádi představili malování podle čísel, aby jste se i vy mohli pochlubit, jaký dokonalý obraz zdobí Vaši zeď.

FOTO-TITULKA MALUJES.SK-3

Celé to spočívá v tom, že malujete akrylovými barvami na malířské plátno, na němž jsou předtištěné obrazce. Každý obrazec je opatřen kódem například A3, jenž označuje číslo barvy. Postupně tedy vybarvujete obrazce přiřazenou barvou. Je to velice jednoduché. Nemusíte nic překreslovat, obtahovat a ani míchat barvy. Vše je již připravené a barvy jsou namíchané. 

Nic už tedy nebrání tomu, vybrat si nějaký hezký obrázek z naší pestré nabídky, pustit si relaxační hudbu, uvařit si dobrou kávu nebo čaj, zapálit vonnou svíčku a probudit v sobě kreativitu tímto způsobem malování.

Dle vlastních zkušeností věřím, že si u našeho malování podle čísel odpočinete a odreagujete se stejně, jako stovky našich spokojených zákazníků.


titulka%20MALUJES.CZ

Naše sady na malování podle čísel s láskou vyrábíme v našem výrobním závodě jenž se nachází v Doksanech.

produkce_malujesv%C3%BDroba_malov%C3%A1n%C3%AD_podle_c%C3%ADsel
 

Mnoho příjemných chvil s malováním podle čísel Vám přeje

Tým Maluješ