Louise Art

Jmenuji se Luisa Püschelová, je mi 26 let a jsem vodního znamení. Vystudovala jsem SPŠG Hellichovu v Praze, škola pro mě byla náročná a hodně mne unavila.

Mé pravé autentické tvoření začalo v době, kdy se můj přítel vydal pěšky na svatojakubskou cestu napříč Evropou až k Atlatiku. Mezitím jsem se začala otužovat, malovat svou cestou a změnila svůj život.

Po přítelovo návratu z dlouhé svatojakubské cesty jsme si začali plnit své společné sny, a oběma to s čistou hlavou šlo lépe. Od té doby tvoříme a věnujeme se také hodně našim divokým bylinkám.

 

Jsem autorkou automatických intuitivních obrazů stromů, srdcí a vody, které jsem začala tvořit po návratu k sobě. Zásluhu probuzení k tvořivosti a zdraví mělo i má také otužování. Čirý kontakt s přírodou a chladem je mým vřelým přítelem. Obrazy vznikají nacítěním se na přírodu, krajinu nebo daný prostor. Nejsou realistické, ale volné, barevné, vzdušné plné radosti, kterou do tvorby přenáší příroda a mé tahy štětcem. Nepřemýšlím nad nimi, nechám se jen vést energií kolem mě. Ať už jsem ponořená v ledové vodě, mezi stromy v lese, na rozkvetlé louce, v horké krajině zalité sluncem, v pohodlí domova nebo ve větru v kopcích pohádkového Českého středohoří odkud pocházím a kam jsem se z lásky k této krajině navrátila.

Zde jsme našli po letech hledání v této krajině to pravé místo pro život i realizaci a o to tvořím víc, i s bylinkami. S radostí a od srdce tu s vámi budu sdílet svou radost a lásku k přírodě prostřednictvím obrazů.

LOUISE ART

Nejprodávanější

49 položek celkem

Cena

626714
1626714

Značky

Položek k zobrazení: 49