Louise Art

Nejprodávanější

40 položek celkem

Jmenuji se Luisa Püschelová, je mi 26 let a jsem vodního znamení. Vystudovala jsem SPŠG Hellichovu v Praze, škola pro mě byla náročná a hodně mne unavila.

Mé pravé autentické tvoření začalo v době, kdy se můj přítel vydal pěšky na svatojakubskou cestu napříč Evropou až k Atlatiku. Mezitím jsem se začala otužovat, malovat svou cestou a změnila svůj život.

Po přítelovo návratu z dlouhé svatojakubské cesty jsme si začali plnit své společné sny, a oběma to s čistou hlavou šlo lépe. Od té doby tvoříme a věnujeme se také hodně našim divokým bylinkám.

LOUISE ART

Jsem autorkou automatických intuitivních obrazů stromů, srdcí a vody, které jsem začala tvořit po návratu k sobě. Zásluhu probuzení k tvořivosti a zdraví mělo i má také otužování. Čirý kontakt s přírodou a chladem je mým vřelým přítelem. Obrazy vznikají nacítěním se na přírodu, krajinu nebo daný prostor. Nejsou realistické, ale volné, barevné, vzdušné plné radosti, kterou do tvorby přenáší příroda a mé tahy štětcem. Nepřemýšlím nad nimi, nechám se jen vést energií kolem mě. Ať už jsem ponořená v ledové vodě, mezi stromy v lese, na rozkvetlé louce, v horké krajině zalité sluncem, v pohodlí domova nebo ve větru v kopcích pohádkového Českého středohoří odkud pocházím a kam jsem se z lásky k této krajině navrátila.

Zde jsme našli po letech hledání v této krajině to pravé místo pro život i realizaci a o to tvořím víc, i s bylinkami. S radostí a od srdce tu s vámi budu sdílet svou radost a lásku k přírodě prostřednictvím obrazů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení