Marianna Lokshina

Nejprodávanější

17 položek celkem

Marianna Lokshina - fotografka 

Marianna se narodila v Moskvě. Její otec byl nadšený fotograf a od útlého věku ji povzbuzoval, aby to zkusila. 

Když bylo Marianně pouhých 16 let, zařídil jí lekce u profesionálního fotografa. Studovala fotografii na moskevské polytechnice a později odešla studovat fotografii na Vysokou školu uměleckého průmyslu. Po ukončení studia se Marianna věnovala všem aspektům práce fotografky - od práce v ateliéru a fušování do portrétní fotografie přes fotožurnalistiku až po výuku základů fotografie a retuše na místní vysoké škole.

Od roku 2000 je členkou Ruského svazu fotografů. Marianna pracuje ve svém ateliéru v Moskvě a posledních 20 let se specializuje na fotografování zátiší. Nevyčerpatelný zdroj inspirace nachází v dílech vlámských malířů 17. století a fascinuje ji hra světla a stínu na různých texturách.

Marianna je v ruském průmyslu blahopřání a přáníček dobře známá a její díla vydala téměř všechna významná nakladatelství. Kromě výroby blahopřání je Marianna známá i díky krásným kalendářům s jejími díly, které vycházejí každý rok. Fotografování vnímá jako svou práci, koníček a obecně jako nedílnou součást svého života a je šťastná, když přináší radost a potěšení ostatním lidem.

mariana 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení