Marianna Lokshina

Marianna Lokshina - fotografka 

Marianna se narodila v Moskvě. Její otec byl nadšený fotograf a od útlého věku ji povzbuzoval, aby to zkusila. 

Když bylo Marianně pouhých 16 let, zařídil jí lekce u profesionálního fotografa. Studovala fotografii na moskevské polytechnice a později odešla studovat fotografii na Vysokou školu uměleckého průmyslu. Po ukončení studia se Marianna věnovala všem aspektům práce fotografky - od práce v ateliéru a fušování do portrétní fotografie přes fotožurnalistiku až po výuku základů fotografie a retuše na místní vysoké škole.

Od roku 2000 je členkou Ruského svazu fotografů. Marianna pracuje ve svém ateliéru v Moskvě a posledních 20 let se specializuje na fotografování zátiší. Nevyčerpatelný zdroj inspirace nachází v dílech vlámských malířů 17. století a fascinuje ji hra světla a stínu na různých texturách.

Marianna je v ruském průmyslu blahopřání a přáníček dobře známá a její díla vydala téměř všechna významná nakladatelství. Kromě výroby blahopřání je Marianna známá i díky krásným kalendářům s jejími díly, které vycházejí každý rok. Fotografování vnímá jako svou práci, koníček a obecně jako nedílnou součást svého života a je šťastná, když přináší radost a potěšení ostatním lidem.

mariana

Nejprodávanější

27 položek celkem

Cena

2891029
12891029

Značky

Položek k zobrazení: 27