Marianna Lokshina - krásné obrazy na Maluješ.cz

Marianna Lokshina

Marianna se narodila v Moskvě. Její otec byl nadšený fotograf a od útlého věku ji povzbuzoval, aby tuto činnost také zkusila. Když bylo Marianně pouhých 16 let, zařídil jí lekce u profesionálního fotografa. Fotografii studovala na moskevské polytechnice a později  na Vysoké škole uměleckého průmyslu.

Po ukončení studia se Marianna věnovala všem aspektům práce fotografky - od práce v ateliéru, přes fotografie portrétů, foto-žurnalistiku až po výuku základů fotografování a retuše na místní vysoké škole. Od roku 2000 je členkou Ruského svazu fotografů

 Marianna pracuje ve svém ateliéru v Moskvě a posledních 20 let se specializuje na fotografování zátiší. Nevyčerpatelný zdroj inspirace nachází v dílech vlámských malířů 17. století a fascinuje ji hra světla a stínu na různých texturách. Marianna je v ruském průmyslu blahopřání populární, její díla vydala téměř všechna významná nakladatelství. Kromě výroby blahopřání je Marianna známá i díky krásným kalendářům s jejími díly, které vycházejí každý rok. Fotografování vnímá jako svou práci, koníček a celkově jako nedílnou součást svého života a je šťastná, když přináší radost a potěšení ostatním lidem.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme na Malujes.cz představit dílo Mariany a můžete si její fotografie namalovat díky malování podle čísel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení