Obrazy od Lenky

Nejprodávanější

35 položek celkem

2

Lenka Němečková

ELLINOR – jméno duše /Eleos=soucit, Lenire=léčit/

Jsem kreativní žena. Miluji umění, fotografii, život, poslání a působím v oblasti seberozvoje uměním. Funguji jako průvodce v těžkých životních situacích a nabízím pomoc při překonávání překážek na cestě životem. Používám metodu TERAPIE DUŠE. Zároveň pomáhám spojit se sebou samým a žít svůj vlastní život bez nahraných vzorců. K propojení se sebou pracuji s vlastními kořenovými zvířaty. Jako šamanský štít následně maluji obraz v propojení s fotografií, kde se spojuje fyzická podoba člověka s jeho malbou duše. Ten mu následně pomáhá zůstat v rovnováze. 

Ráda maluji obrazy, které vždy něco vyjadřují, znamenají a léčí. Téma obrazů je duchovní růst a vědomý život. Ráda maluji anděly a věřím, že každý má své poslání. Na mých obrazech se často objevují šamanské, indiánské, zvířecí motivy a také symbol Buddhy. Buddha je pro mě téma rovnováhy,harmonie, klidu a míru. 

Aktuálně se zabývám Taj Czy cvičením pro práci s energií, pracuji s čakrami a kompletním energetickým tokem v těle, jako pomoc při psychických, fyzických potížích, ať už na vědomé či nevědomé úrovni. Taj Czy Cuan studuji pod vedením Borise Tichanovského a jeho školy Dřímajícího Tygra. Současně studuji Thajskou terapii a masáže, která pomáhá v uvolňování bloků, které již přešly z úrovně duše do fyzických bolestí. 

Vystudovala jsem vysokou školu Umění a kultury, 10 let jsem se věnovala fotografii a nyní jsem postoupila na své cestě sama k sobě a pochopila, že i mým posláním je právě léčitelství, které mi dává největší smysl v propojení s kreativitou a to právě ve spojení s uměním, malbou a fotografií. 

V roce 2022 chystám workshopy na uvolňování jednotlivých čaker ve spojení s meditací, cvičením, malbou a muzikoterapií,  arteterapie pro děti a též ve spolupráci se značkou Boho Soul tvoříme ekologické oblečení /bundy, trička/ s motivy, které dávají smysl na úrovni duše a podporují nositele v mnoha oblastech seberozvoje. 

Moji práci můžete sledovat na INSTAGRAMU : ELLINOR_WILD

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení