Vánoce s Maluješ.cz

Babí léto je již dávno pryč a my v Malujes.cz jsme plně pocítili Vánoční atmosféru. Zdá se, že na Vánoce už myslí úplně každý. Mikuláš je tady za pár dnů, a pak už Vánoce začnou klepat na dveře!

 

Na Vánoce se připravujeme už od léta. Přesně tak! Minulý rok jsme nezvládli odeslat úplně všechny Vaše objednávky včas, a proto pro Vás:

    • tiskneme nejoblíbenější obrazy dopředu,
    • máme nové brigádníky,
    • zásobujeme se barvami, kalíšky, plátnem, rámy a jinou malířskou výbavou,
    • začali jsme prodávat i další příslušenství k malování, 
    • letos Vám nově zabalíme obrázek přímo u nás, a tak Vám ušetříme spoustu času se sháněním papíru, mašlí a balením obrazů.

 

 

Co můžete udělat pro to, aby jste měli letošní Vánoce v klidu a bez stresu? Abyste měli své dárky schované pod postelí včas?

Je to strašně jednoduché – nenechávejte nákup na poslední chvíli!  

Zajistíte si tak klid na duši, kdy se nebudete muset stresovat, zda-li dárek stihne přijít do Vánoc!

Pozor na včasné objednání hlavně u obrazů podle vlastní fotografie! Grafický tým pracuje na 100%, ale nápor bývá před Vánoci opravdu velký. Zhotovení předlohy podle fotografie je časově náročnější, proto pošlete své fotky co nejdříve to půjde.

Snažíme se Vám vždy vyjít vstříc a pomoci s jakoukoliv komplikací. Na druhou stranu, pokud necháte vše na poslední chvíli, tak se může stát, že nebudeme schopni Vaše specifická přání splnit. Neradi bychom, aby vám nějaký dárek z Maluješ.cz nestihl přijít do Vánoc.

Letos Vám také nabízíme novinku - FOTOOBRAZ podle vlastní fotografie. Tiskneme na úžasné latexové tiskárně a Vaše fotografie jsou jako živé. <

Ne každá fotografie jde zpracovat do malování podle čísel. Ale mohu říct, že 99% fotografií dokážeme zpracovat a vytisknout na plátno.. a navíc Vám vždy pošleme zpracovaný návrh abyste viděli, jak bude fotografie na plátně vypadat.

 

Jsme velmi rádi, že Vás máme!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení