Nejčastější otázky a odpovědi

   

 

Co vše najdu v balení?

Součástí balení je plátno (vypnuté na rámu, či bez rámu, dle toho jakou variantu si objednáte), potřebné barvy, barevná předloha, černobílá mapa plátna a sada tří základních štětců.

Kdy mi objednávka přijde?

Standardní  doba dodání je 3-5 pracovních dní. V případě špičky či možnosti prodlení Vás bude kontaktovat naše příjemná zákaznická podpora :)

Barvičky mi vyschly, jak mám postupovat?

Každá barvička má jinou konzistenci. U tužších (hustějších) barev stačí kapka vody. Pokud máte objednávku z našeho obchodu, kontaktujte nás na info@malujes.cz, nebo telefonicky na čísle +420 607 161 261, barvy Vám rádi doplníme.

U objednávek mladších 6 měsíců doplňujeme barvy zdarma (jestliže barvy vyschly, potřebujeme fotku otevřených kalíšků) - první žádost o doplnění barviček je na nás :) u další žádosti na stejnou objednávku platíte cenu barviček i poštovné. U objednávek nad 6 měsíců hradíte barvy i poštovné. Můžete si také vybrat jednotlivé odstíny z naší palety ZDE 

Bude obraz vypnutý na rámu?

Pokud si při výběru obrazu zvolíte variantu "Vypnuté plátno na rám", bude Vám doručen obraz, který můžete po vymalování rovnou pověsit na zeď. Pokud si vyberete variantu bez rámu a bez vypnutí, přijde Vám pouze plátno, které lze na rám vypnout dodatečně, nebo si jej můžete zapaspartovat jiným způsobem.

Zvládne malovat podle čísel i dítě?

Malování podle čísel je zábava pro všechny bez rozdílu věku, a zvládne jej i dítě. Samozřejmě také záleží na složitosti motivu, ale s pomocí rodiče se z toho může stát skvělá rodinná činnost.