Jak se zbavit stresu?

V dnešní době je na každého člověka vyvíjen obrovský tlak. a tak jsme ve stresu víc, než je zdravé.

Často jsme ve velkém napětí v práci a potom i doma, když například děláme s dětmi domácí úkoly…Jak tedy účinně stresu předcházet? Najděme si koníček… potřebujeme relaxovat a nastavit vnitřní rovnováhu.

A tak pojďme malovat. Že to neumíte?  Jako malé děti jsme malovaly  a myslím i velmi vášnivě. Do jakékoliv činnosti jsme se ponořily tak moc, že jsme nikoho nevnímaly a nic neslyšely … a tak se vraťme do dětství a začněme malovat.

Malujte jako profík s malováním podle čísel, relaxujte a ještě dělejte radost svému okolí.. namalovanými obrazy.

Malováním aktivujete různé části mozku, které souvisí nejenom s motorikou, ale také smyslovým vnímání a tvořivostí. Svými specifickými vibracemi pomáhají s harmonizací čaker, tedy i léčbou psychických a fyzických obtíží.                                                                   

 Věděli jste, že vybarvování omalovánek a různých tvarů (především mandal) použil jako relaxační techniku již známý psycholog Carl Gustav Jung? Profesor Jung napsal o mandalách knihu - Mandaly. Obrazy z nevědomí. 

Víme, že by si měl každý namalovat svou vlastní mandalu, ale ruku na srdce, kdo z nás má na to trpělivost, odvahu a možná i čas? Pojďme začít vymalováváním podle čísel a možná časem dojdeme k tomu, že budeme vytvářet vlastní díla od A do Z .         

U mandal je lepší vybrat si barvy podle vlastního uvážení… ale máme pro Vás i již barevné varianty..

Mandaly jednoduše najdete v kategorii MANDALY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení