Andělé od Lenky

Lenka Němečková

ELLINOR – jméno duše /Eleos=soucit, Lenire=léčit/

Jsem kreativní žena. Miluji umění, fotografii, život, poslání a působím v oblasti seberozvoje uměním. Funguji jako průvodce v těžkých životních situacích a nabízím pomoc při překonávání překážek na cestě životem. Používám metodu TERAPIE DUŠE. Zároveň pomáhám spojit se sebou samým a žít svůj vlastní život bez nahraných vzorců. K propojení se sebou pracuji s vlastními kořenovými zvířaty. Jako šamanský štít následně maluji obraz v propojení s fotografií, kde se spojuje fyzická podoba člověka s jeho malbou duše. Ten mu následně pomáhá zůstat v rovnováze. 

 Ráda maluji obrazy, které vždy něco vyjadřují, znamenají a léčí. Téma obrazů je duchovní růst a vědomý život. Ráda maluji anděly a věřím, že každý má své poslání. Na mých obrazech se často objevují šamanské, indiánské, zvířecí motivy a také symbol Buddhy. Buddha je pro mě téma rovnováhy,harmonie, klidu a míru. 

Aktuálně se zabývám Taj Czy cvičením pro práci s energií, pracuji s čakrami a kompletním energetickým tokem v těle, jako pomoc při psychických, fyzických potížích, ať už na vědomé či nevědomé úrovni. Taj Czy Cuan studuji pod vedením Borise Tichanovského a jeho školy Dřímajícího Tygra. Současně studuji Thajskou terapii a masáže, která pomáhá v uvolňování bloků, které již přešly z úrovně duše do fyzických bolestí. 

 Vystudovala jsem vysokou školu Umění a kultury, 10 let jsem se věnovala fotografii a nyní jsem postoupila na své cestě sama k sobě a pochopila, že i mým posláním je právě léčitelství, které mi dává největší smysl v propojení s kreativitou a to právě ve spojení s uměním, malbou a fotografií. 

 V roce 2022 chystám workshopy na uvolňování jednotlivých čaker ve spojení s meditací, cvičením, malbou a muzikoterapií,  arteterapie pro děti a též ve spolupráci se značkou Boho Soul tvoříme ekologické oblečení /bundy, trička/ s motivy, které dávají smysl na úrovni duše a podporují nositele v mnoha oblastech seberozvoje. 

Moji práci můžete sledovat na INSTAGRAMU : ELLINOR_WILD

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme dílo Lenky Němečkové představit a můžete se její tvorbě přiblížit s malovaním podle čísel.