Dáváte si předsevzetí do nového roku?

Dáváte si každý rok předsevzetí, nebo je nemáte rádi? 

Předsevzetí mohou člověka pozitivně motivovat k práci na sobě samém a pomoci k lepším výsledkům, ale zároveň, pokud si jich stanovíme moc, mohou nás frustrovat, stresovat a možná i odrazovat. Buďme letos na sebe hodní a stanovme si jen jedno předsevzetí: více tvořit a radovat se z této tvorby!

Rok 2021 byl pro mnohé z nás velmi náročným rokem a právě tvorba nás může zbavit stresu, pomoci aktivně odpočívat a zabavit nás.

Pokud jste malování podle čísel od Maluješ.cz nikdy nezkoušeli, je možné, že si ho zamilujete a vybudujete si tak nový koníček.

 

Předsevzetí pro kreativní duše, které ještě malovat podle čísel nezkusili:

Vyzkoušet v roce 2022 alespoň 1 středně náročný obrázek od Maluješ.cz.

Nikdy jste malování podle čísel nezkusili, ale láká vás? Máte tvořivou duši, která již má nějaké zkušenosti z jiné umělecké oblasti? Co si takhle vybrat z naší nabídky motiv ze středního stupně obtížnosti? Vybere si opravdu každý.

 

Předsevzetí pro úplné nováčky bez předchozích kreativních zkušeností:

Vyzkoušet v roce 2022 alespoň 1 lehký obrázek od Maluješ.cz.

V každém z nás dřímá umělec a stačí ho jen probudit. Nemusíte se bát – vyberte si klidně z nejméně náročných motivů. Určitě si malování zamilujete!

 

Předsevzetí pro zkušenější malíře:

Posunout své hranice malování.

Už máte několik obrazů malování podle čísel od Maluješ.cz za sebou a tato tvorba vás naplňuje?  Zde máte inspiraci, jak si předsevzetí stanovit: 

  • můžete si například nastavit opakované malovací sezení: například každé úterý v 16 h si sednu na toto místečko a budu 30 minut malovat,
  • nebo: každý týden budu alespoň 1 hodinu tvořit,
  • budu se věnovat malování každý den alespoň 15 minut,
  • během 1 měsíce namaluji alespoň 1 obraz

 

 

Frekvenci a cíl necháme na vás, důležité je, aby vám malování podle čísel přinášelo radost a bavilo Vás! Nastavením kreativních předsevzetí si vlastně určujete čas pro sebe, je to taková forma péče o své já.

Všechno nejlepší do nového roku!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení