Diamantové malování
Akce týdne
Oblíbené obrazy
Maluješ EXCLUSIVE
Sety
Příslušenství

Vítejte na Maluješ - malování podle čísel.

„Společnost Vigilante s.r.o., IČO: 052 15 731, se omlouvá za nekalosoutěžní jednání,
kterého se dopustila vůči společnosti Westlogic s.r.o., IČO: 286 37 372, tím, že bez
jejího souhlasu užívala označení „ZUTY“ v rámci placené služby „Google
AdWords“, a dále za jednání porušující práva z ochranné známky, neboť bez
souhlasu vlastníka užívala název „ZUTY“, který je ochrannou známkou chráněn.“

Odkaz: Rozsudek Městského soudu v Praze 

Co je to malování podle čísel?

Ne každý je obdařený talentem pro malování obrazů, kterými si pak zdobí svou domácnost a chlubí se blízkým, jaký skvost zase vytvořil pouze pár tahy štětce. 

Proto, bychom Vám rádi představili malování podle čísel, aby jste se i vy mohli pochlubit, jaký dokonalý obraz zdobí Vaši zeď.

FOTO-TITULKA MALUJES.SK-3

Celé to spočívá v tom, že malujete akrylovými barvami na malířské plátno, na němž jsou předtištěné obrazce. Každý obrazec je opatřen kódem například A3, jenž označuje číslo barvy. Postupně tedy vybarvujete obrazce přiřazenou barvou. Je to velice jednoduché. Nemusíte nic překreslovat, obtahovat a ani míchat barvy. Vše je již připravené a barvy jsou namíchané. 

Nic už tedy nebrání tomu, vybrat si nějaký hezký obrázek z naší pestré nabídky, pustit si relaxační hudbu, uvařit si dobrou kávu nebo čaj, zapálit vonnou svíčku a probudit v sobě kreativitu tímto způsobem malování.

Dle vlastních zkušeností věřím, že si u našeho malování podle čísel odpočinete a odreagujete se stejně, jako stovky našich spokojených zákazníků.


titulka%20MALUJES.CZ

Naše sady na malování podle čísel s láskou vyrábíme v našem výrobním závodě jenž se nachází v Doksanech.

produkce_malujesv%C3%BDroba_malov%C3%A1n%C3%AD_podle_c%C3%ADsel
 

Mnoho příjemných chvil s malováním podle čísel Vám přejí

Valča a Vlaďka z Maluješ


Poslední komentáře

V Avatar autora

Malování podle čísel - ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ

Veronika | 5.3.2021
Som velmi spokojna, obraz je krasny,dobre sa maluje,farby boli cerstve,malovalo sa s nimi velmi dobre. Urcite odporucam
Ž Avatar autora

Malování podle čísel - ŠÁLEK KÁVY A RŮŽE

Žaneta | 14.12.2020
Obraz je nádherný, malování je relax...co jen musím vytknout, že barvy ve skutečnosti se liší, tady je pozadí do hněda, po vymalování lososová, u zrnek kávy je vložena červená barva, na obrázku je pouze hnědá. Je ale i tak krásný.
TP Avatar autora

Malování podle čísel - KOČKA - IMPRESIONISMUS

Tereza Pavlíková | 28.10.2020 |
Radost
Mám z malování velikou radost, nyní jsem tak ve třetině, nikdy jsem nic podobného nedělala a moc mě to baví. Těším se na hotový obraz kočky, jsem z malování nadšená. Tereza
M Avatar autora

Malování podle čísel - MOST PŘES ZAMRZLOU ŘÍČKU

Mirka | 15.10.2020 |
Krásny obraz
Kúpila som si ho ako výzvu s úmyslom darovať ho mamke pod stromček. Obrázok je nádherný tak ako ďalšie obrázky, čo zatiaľ od malujes.cz už nakreslené mám. Má to však veľké ale. Zatiaľ u každého obrázku som mala občas problém zistiť, aké číslo vlastne maľujem. Narážam hlavne na tento zimný, keďže je tam veľa detailov, avšak na plátne je to natisknuté tak slabo, že často musím lúštiť z vzorového obrázku, že aká farba tam vôbec pasuje. Toto je veľmi demotivujúce. Taktiež štetce sú nekvalitné. Po prvom použití mi z toho najväčšieho povypadávala asi 1/6 vlákien, ten najtenší mal zase nerovnomerne zastrihnuté vlákna, takže som nechcene kreslila všetko len nie to čo som chcela. Nakoniec to dopadlo tak, že som musela investovať do štetcov od iného výrobcu a potom to už našťastie šlo. Avšak výsledok bol naozaj nádherný a teraz robí radosť priateľovi na stene. :-) pokiaľ máte svoje vlastné štetce a vlastníte lupu, tak odporúčam :D